ADANA-HABERLERİ
Blog

Adana İncirlik Hava Durumu

Bugün adana incirlik hava durumu bu ilçemizde yer alanlar ve ilçemize yolculuk yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. İncirlik söz konusu kentimizin en kaliteli ilçelerinden biridir.

 

Bu ilçemiz sahip olduğu coğrafi konumu bakımından farklıdır.Bugün ilçemizdeki hava durumu ise 21 derecelik sıcaklığa sahiptir. Bu kapsamda İncirlik ilçemizden bugün itibariyle hava sıcaklığının ise normal düzeyde olduğunu vurgulayabiliriz. Bu kapsamda İncirlik bugün yağışın az olduğu ilçeler arasında yer alıyor.

 

İncirlik Yağış Oranı

 

İncirlik bugünkü güncel yağış oranı ise yaklaşık olarak yüzde 70 oranındadır. Bu bakımdan söz konusu ilçemizden yağış oranlarının da yüksek düzeyde olduğunun altını çizebiliriz.

 

İncirlik güncel yağış düzeyi pek çok ilçelerimizde benzerlik göstermektedir. Bu bakımdan ilçemizin yılın büyük bir kısmında yağış düzeyi oldukça yüksek olduğunu beyan edebiliriz. Bu gözde ilçemizden bugünkü güncel nem oranı ise yaklaşık olarak yüzde 45 oranındadır. Bu bakımdan İncirlik ilçemizdeki güncel nem oranının da yüksek olduğunu vurgulayabiliriz.

 

İncirlik Hava Durumu Mobilden Öğren

 

İncirlik hava durumunu mobilinizden de öğrenebilirsiniz. Herhangi bir akıllı cep telefonunuzdan söz konusu Adana ilimizden güncel metoroloji durumunu hemen öğrenebilirsiniz. Bunun için internet dünyasına giriş yaparak buradan hava durumu sitesinden sadece İncirlik hava durumu güncel linki cihazınıza indirebilirsiniz.

 

Bu kapsamda cep telefonunuzun yer aldığı her ortamdan Adana İncirlik günlük, saatlik, 5 günlük ve 15 günlük çeşitli zaman dilimlerinden hava durumu, nem oranı, rüzgar düzey, yağış durumu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Böylece o gün içerisinde İncirlik ilçesine gidip gidemeyeceğinze karar verebilirsiniz. https://www.5ocakgazetesi.com/adana-hava-durumu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir