Blog

Work And Travel Nedir

Work and travel, Amerika Birleşik Devletleri üzerinden öğrencilerin dil eğitimi almasını sağlayan özel bir eğitim programıdır. Bu bakımdan work and travel fiyat her sene güncelleniyor. Bu yılki ücretler ise geçen yıla oranla biraz daha yüksek olabiliyor. Dolaysıyla 2024 senesi itibariyle work and travel fiyatları ABD doları bazından yaklaşık olarak 3 bin 350 dolardır.

 

Bu ücretin yaklaşık olarak 500 doları ise yabancı dil eğitimi alınabilmesi açısından gerekli kayıt bedeli olarak tahsil ediliyor. Work and travel bedeleri firmalar arasında farklılık gösterir. Bu nedenle kaliteli bir şirket seçmeniz ekonomik anlamda daha avantajlı kalmanızı sağlayacaktır.

 

Work And Travel Nedir?

 

Yukarıda vurguladığımız üzere bu kaliteli program doğrudam ülkemiz ve diğer ülkelerden öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri üzerinde yabancı dil eğitimi almasını sağlar. Bu bakımdan work and travel hizmeti geçmişten geleceğe hep var olacaktır.

 

Bu hizmet modelinde diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de pek çok aracı firmalar yer almaktadır. Bu sayede yabancı dil eğitimi almak isteyenler aracı şirketlere ödeme yaparak havayolları üzerinde Amerika Birleşik Devletlerine gitmektedir.

 

Work And Travel Programında Neler Sunuluyor?

 

Work and travel yabancı dil eğitim programı kapsamında ilgili aracı firma tarafından sizler için konaklamada destekler, Amerika Birleşik Devletleri üzerinden gerekli sponsorluk yardımları gibi pek çok ek olanaklar da sunuluyor. Bu bakımdan söz konusu sistemin oldukça geniş bir içerik sunduğunu vurgulayabiliriz.

 

Bugün artık work and travel ödemeleri internet üzerinden aracı firmaların resmi web sitelerinden de yapılabiliyor. Ancak bu konuda iyice araştırma yapmadan ödeme yapmanız önerilmez.

 

Piyasada pek çok merdiven altı şirketlerin de yer aldığını unutmayın.Work and travel ile Amerika Birleşik Devletleri üzerinden en kaliteli düzeyde yabancı dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir