Kadınca

Yediğiniz Çikolata Kişiliğinizi Yansıtıyor

Yediğiniz Çikolata Kişiliğinizi Yansıtıyor, Birçok kadın için çikolata sadece bir tatlı değil. O an hissettiğiniz duyguyu, üzüntüyü veya sevinci paylaştığınız en yakın dostunuz. Belki de kadınların çikolataya olan bu bağlılığının nedeni kendini onda görebilmesidir.

Peki çikolata çeşitleri nelerdir?

Günümüzde piyasada yüzlerce çeşit çikolata olsa da temel olarak çikolata 3 çeşittir. Bunlar sütlü, bitter ve beyaz çikolata. Aslında buradan yola çıkarak kadınların da 3 temel çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Yardımsever, sert ve cıvıl cıvıl.

Hangi çikolata en lezzetli?

Aslında bu soruya cevap verebilmek için piyasadaki tüm çikolataları tatmış olmak gerekli. Farklı markaların değişik birçok ürünü olsa da buna kesin bir cevap vermek imkansızdır. Başka kadınları dinlemeyerek farklı marka ve çeşitte çikolatayı deneyerek damak tadınıza en uygun olanı seçmenizi öneririm.

Hangi çeşit çikolata kişiliğimi yansıtıyor?

Daha öncede belirttiğimiz gibi 3 temel çikolata çeşidi mevcut. Bitter çikolata seven kadınların daha sert ve ciddi bir yapıya sahip olduğu, sütlü çikolata yiyen kadınların ise yardımsever, her işe koşan ve çevresi tarafından sevilen kadınlar olduğu yapılan araştırmalar ile belirlenmiştir. Beyaz çikolata ise kendi gibi cıvıl cıvıl, neşeli ve yaşta genç kalabilen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Tabi siz çilekli sütlü çikolata seviyor olabilirsiniz. Bu durumda sizin aynı çilek ve çikolata gibi tatlı ve ekşi yani karışık tatlar barındırıyorsunuz demektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir